Powrót na stronę wejściowš - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyZałóż kontoporady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyZaloguj się
STRONA GŁÓWNA  |  AKTUALNOŚCI  |  MAPA KATEGORII  |  SZUKAJ  |  REGULAMIN  |  FAQ  |  JAK TO DZIAŁA  |  RANKING  |  KONTAKT  |
PRZEGLĄDAJ DZIAŁY INSTRUKCJI:
DOM I OGRÓD
MOTORYZACJA
TECHNIKA
INTERNET I KOMPUTERY
SZKOŁA
KULINARIA
ONA I ON
HOBBY
CIEKAWOSTKI
AKTUALNOŚCI Jak-To-Zrobic.pl:
 Jak-To-Zrobić.pl na Facebooku!
Witajcie nasi drodzy. Miło jest nam poinformować o powstaniu naszego fanowskiego profilu na Facebooku! Będziemy na nim informować Was o nowych poradach, aktualnościach związanych z serwisem, a w przyszłości, także o konkursach z nagrodami!
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy czytaj całość   
NASZ NEWSLETTER:

Dodaj swój adres e-mail do listy zainteresowanych nowymi informacjami publikowanymi na stronach
www.Jak-To-Zrobic.pl:

  
   RANKINGI:
UŻYTKOWNIKÓW
POPULARNYCH TEMATÓW
- kiedykolwiek
- w ostatnim roku
- w ostatnim miesiącu
- w ostatnim tygodniu
 
Jak to działa?

Jak to działa?

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Możesz dodawać własne porady, możesz korzystać z porad zamieszczonych w serwisie, ale tylko na użytek własny. Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie jakichkolwiek części serwisu (treści, zdjęć, plików itp.) bez zgody administratora serwisu.

Co znajdziesz w serwisie?

Serwis gromadzi i udostępnia materiały, instrukcje, porady i metody pomocne przy rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów.

Jak szukać instrukcji?

Wystarczy wpisać w Wyszukiwarkę słowo lub zwrot kluczowy i uruchomić ją klikając „szukaj”, wyświetlone zostaną najbardziej trafne wyniki.
Można też znaleźć instrukcję przeglądając Mapę kategorii i wybierając odpowiednią podkategorię najbardziej pasującą do szukanego zagadnienia.

Jak założyć konto?

Trzeba się zarejestrować. Rejestracja jest bezpłatna i dokonujesz jej tylko raz, potem odwiedzając serwis po prostu się logujesz. Możesz dokonać tego tu Załóż konto

Co to jest nick, login i hasło?

Nick wyświetlany jest przy redagowanych przez Ciebie tekstach, może to być imię, ksywka lub wyrażenie określające Twoją osobę. Login i hasło wpisujesz zawsze przy logowaniu się do serwisu. Login może być imieniem, ksywką lub wyrażeniem, podobnie hasło. Login i hasło powinny być łatwe do zapamiętania, bo trzeba je wpisać przy każdym logowaniu się.
Jeśli zapomniałeś hasła skorzystaj z opcji przypominania, które znajduje się w oknie logowania.

Jak dodawać tematy, wątki?

Tematy i wątki możesz dodawać jako:
- „gość” czyli anonimowo,
- zarejestrowany użytkownik – przy tej opcji masz możliwość dodawania zdjęć i plików oraz edytowania swoich tematów lub wątków, dodatkowo Twoje teksty pojawią się od razu on-line.
Żeby dodać nowy temat wystarczy wejść w odpowiedni dział i wybrać opcję „dodaj nowy temat”, a żeby dodać wątek do tematu wystarczy wybrać opcję „dodaj nowy wątek do tego tematu” przy danym temacie. Przy zakładaniu tematu czy wątku konieczne jest zapoznanie się i zaakceptowanie Regulaminu

Jak zostać moderatorem?

O tym, kto zostaje moderatorem decydują administratorzy serwisu. Moderatorem może zostać zarejestrowany użytkownik, który aktywnie uczestniczy w działaniu serwisu, chodzi tu przede wszystkim o jakość, a w drugiej kolejności o ilość dodawanych przez użytkownika porad.
Moderator zyskuje dostęp do określonych działów serwisu, może np. edytować wątki lub tematy dodawane przez innych użytkowników.

Po co jest ranking?

Ranking popularnych tematów pokazuje 15 najczęściej czytanych instrukcji.
Ranking użytkowników wskazuje najbardziej aktywnych użytkowników. Klikając w nick użytkownika (w rankingu lub przy temacie) dowiesz się, kiedy dany użytkownik dołączył do serwisu oraz jakie tematy i wątki zostały przez niego założone lub zredagowane.


Jeśli masz jakieś pytania w kwestii działania serwisu, a nie znalazłeś odpowiedzi tutaj ani w dziale FAQ to skontaktuj się z nami Kontakt.

Zespół Jak-To-Zrobic.pl

porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
KONTAKT  |  MAPA KATEGORII  |  REGULAMIN  |  JAK TO DZIAŁA  |  POLITYKA PRYWATNOŚCI  |  POLITYKA COOKIES  |  RANKING  |
© Jak-To-Zrobic.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie, Hosting, Obsługa:
Wielkopolski Portal Internetowy CyberWielkopolska
www.wielkopolska.com.pl