Powrót na stronę wejściowš - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyZałóż kontoporady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyZaloguj się
STRONA GŁÓWNA  |  AKTUALNOŚCI  |  MAPA KATEGORII  |  SZUKAJ  |  REGULAMIN  |  FAQ  |  JAK TO DZIAŁA  |  RANKING  |  KONTAKT  |
PRZEGLĄDAJ DZIAŁY INSTRUKCJI:
DOM I OGRÓD
MOTORYZACJA
TECHNIKA
INTERNET I KOMPUTERY
SZKOŁA
KULINARIA
ONA I ON
\- ZDROWIE
\- URODA
\- DZIECKO
\- MIŁOŚĆ
\- Randka
\- Jak pielęgnować
\- Inne
\- SEKS
\- ODZIEŻ
\- OBYCZAJE I TRADYCJE
\- SAVOIR-VIVRE
\- INNE
HOBBY
CIEKAWOSTKI
PODOBNE INSTRUKCJE I WĄTKI:
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić musujące kule do kąpieli?
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak oszczędzać wodę?
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić naleśniki z czekoladą, bananami i bitą śmietaną?
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak usunąć kamień i rdzawy nalot z umywalki, prysznica itp.?
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak przygotować relaksującą kąpiel?
    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak przygotować romantyczną kąpiel w wannie?
Dodany: 2009-04-02 01:14:56

 Jak przygotować romantyczną kąpiel w wannie? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak przygotować romantyczną kąpiel w wannie? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Romantyczna kąpiel w wannie, we dwoje, to fantastyczny sposób na spędzenie wspólnego wieczoru. Ale żeby było miło i przyjemnie trzeba przygotować kilka niezbędnych elementów.

Świece.
Wiadomą sprawą jest, że o wiele romantyczniej jest posiedzieć przy blasku świec niż przy ostro dającej po oczach żarówce. Więc trzeba się zaopatrzyć w co najmniej kilka świec. Zdecydowanie lepiej jest rozmieścić w łazience dużo mniejszych świeczek niż jedną wielką, wtedy całe pomieszczenie będzie przyjemnie rozświetlone. Z bardziej przyziemnych rzeczy trzeba oczywiście zadbać o to, aby świeczki miały jakieś podstawki – żeby gorący wosk nie kapał na posadzkę i żeby świeczki stabilnie stały – przecież nie chcemy żeby pożar przerwał nam miłe chwile.

Piana.
Wanna powinna być czysta, a woda w niej nie za gorąca i nie za zimna, a taka w sam raz żeby miło było do niej wskoczyć. Żeby co nieco ukryć przyda się dużo piany. Trzeba więc wybrać jakiś przyjemnie pachnący płyn do kąpieli. Najlepiej wcześniej go przetestować, bo może zdarzyć się tak, że płyn w butelce pachnie oszałamiająco, natomiast w połączeniu z wodą jego zapach prawie że zanika. Taki płyn powinien się też dobrze pienić.

Kwiatki, płatki…
Kwiatki o dużych płatkach (np. róże) obskubujemy i wrzucamy owe płatki do wanny, można też porozrzucać płatki na podłodze i na półkach. Mniejsze kwiatki (np. stokrotki) odcinamy od łodyżek i wrzucamy do wanny jedynie główki tych kwiatków.

Zapachy…
Można ustawić na podłodze lub na półce pachnące kadzidełko, by w łazience rozchodził się przyjemny aromat. Lub na przykład przy okazji zaopatrywania się w świece na owy wieczór można kupić świecę zapachową.

Muzyka.
Przyjemnie jest się relaksować w wannie z ukochaną osobą przy miłej muzyce. Warto więc, w tym celu, podłączyć w łazience jakiś sprzęt grający. I przygotować wcześniej specjalną składankę – koniecznie z długim czasem odtwarzania i z utworami, które mile nam się kojarzą. Muzykę puszczamy raczej cichutko, tak żeby była jedynie tłem do naszych rozmów i pluskania.

Winko, deserek…
Przy takim wspólnym pluskaniu miło jest też sączyć sobie czerwone winko z ogromnych kielichów, szampana albo jakiegoś egzotycznego drinka – co kto lubi. Do tego jakiś deserek, bo kto powiedział, że w wannie nie można jeść. Mogą to być lody, czekoladki lub poporcjowane w małe kawałki owoce.

Gąbki.
Można przygotować jakieś ciekawe gąbki (np. o śmiesznym kształcie) i drapaczki do wspólnej zabawy w szorowanie.

Ręczniki.
Zanim wskoczymy do wanny, pamiętajmy żeby przygotować czyste i miłe w dotyku ręczniki, którymi przyjemnie będzie się nawzajem wycierać.


To kilka elementów, które z pewnością pomogą nam miło spędzić czas, zrelaksować się…

Co się będzie działo potem?
Może delikatne wcieranie balsamu, albo masaż z olejkami…
To już zależy wyłącznie od Was…

Temat założony przez: zielona_oliwka    
Temat obejrzany 30031 razy   
  [ Dodaj nowy komentarz do tego tematu ]   [ porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy drukuj temat ]     


Podoba Ci się? Kliknij: 


KOMENTARZE tego tematu:      [ Dodaj nowy komentarz do tego tematu ]
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyzapach..    
Edytowany: 2015-06-25 09:12:58
muzyka świece i pachnący płyn do kąpieli. np. choco-orange, zapach unosi się w całej łazience, i robi mnóstwo gęstej piany ;) polecam
Autor: Gość    
    [ edytuj powyższy komentarz ]     
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
KONTAKT  |  MAPA KATEGORII  |  REGULAMIN  |  JAK TO DZIAŁA  |  POLITYKA PRYWATNOŚCI  |  POLITYKA COOKIES  |  RANKING  |
© Jak-To-Zrobic.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie, Hosting, Obsługa:
Wielkopolski Portal Internetowy CyberWielkopolska
www.wielkopolska.com.pl