Powrót na stronę wejściowš - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyZałóż kontoporady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyZaloguj się
STRONA GŁÓWNA  |  AKTUALNOŚCI  |  MAPA KATEGORII  |  SZUKAJ  |  REGULAMIN  |  FAQ  |  JAK TO DZIAŁA  |  RANKING  |  KONTAKT  |
PRZEGLĄDAJ DZIAŁY INSTRUKCJI:
DOM I OGRÓD
MOTORYZACJA
TECHNIKA
INTERNET I KOMPUTERY
\- SPRZĘT KOMPUTEROWY
\- PROGRAMY
\- INTERNET
\- Konfiguracja
\- Zabezpieczenie
\- Problemy ogólne
\- Inne
\- GRY
\- INNE
SZKOŁA
KULINARIA
ONA I ON
HOBBY
CIEKAWOSTKI
PODOBNE INSTRUKCJE I WĄTKI:
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak nauczyć się szybko pisać bez patrzenia na klawiaturę?
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak obrócić film o 90 lub 180 stopni?
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak oglądać zablokowane filmy na Youtube?
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak używać form grzecznościowych w języku angielskim (Mr, Mrs, Miss, Ms, Mstr)?
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić naleśniki z czekoladą, bananami i bitą śmietaną?
    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak pograć w węża na YouTube? (+ skróty klawiaturowe do sterowania odtwarzaczem)
Dodany: 2012-08-25 08:30:47

 Jak pograć w węża na YouTube? (+ skróty klawiaturowe do sterowania odtwarzaczem) - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak pograć w węża na YouTube? (+ skróty klawiaturowe do sterowania odtwarzaczem) - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Jak włączyć grę
Snake, czyli gra znana głównie z telefonów komórkowych, przydaje się, gdy oglądamy dłuższy film i powoli zaczyna nam się nudzić. Włączyć go możemy bardzo łatwo, bo wystarczy tylko:
- uaktywnić okienko YouTube (robimy to klikając myszką w miejsce gdzie odtwarza się film. W ten sposób zatrzymamy odtwarzanie, ale spokojnie możemy je ponownie włączyć)
- wcisnąć na klawiaturze lewą lub prawą strzałkę (film się przewinie o 3 sekundy) i trzymając ją kliknąć w górną strzałkę

W ten sposób otworzyliśmy węża. Kontrolować go możemy za pomocą strzałek. Co do zasad to chyba wszyscy wiedzą, że gra polega na nakierowaniu węża na punkty, które pojawiają się na ekranie. Należy przy tym pamiętać, że wąż ginie, gdy uderzy w ścianę i wtedy musimy zaczynać grę od nowa. Gra działa bez względu na to czy film jest zastopowany czy ciągle leci.

Skróty klawiaturowe
Być może nie wszyscy wiedzą, ale okienkiem, w którym wyświetla się film możemy sterować za pomocą klawiatury. Może się to przydać, gdy chcemy np. ustawić głośność filmu lub szybko go przewinąć, a wycelowanie myszką w odpowiedni przycisk zajmu sporo czasu. Z pomocą przyjdą nam klawiaturowe klawisze takie jak:

Strzałka w lewo/prawo lub J/L- przewija film o 3 sekundy w tył/przód, przy długim trzymaniu uzyskamy szybkie przewijanie, a przy zatrzymanym filmie klatka w tył/w przód
Strzałka w górę/dół - zwiększa/zmniejsza głośność o 5%
Spacja lub K - stopowanie i startowanie filmu
Home lub 0 - przejście do pierwszej klatki filmu
End - przejście do ostatniej klatki filmu
F - przejście do trybu pełnoekranowego (dezaktywacja klawiszem Esc)
Cyfry 1-9 - przejście do 1/10 – 9/10 filmu
M - włącza/wyłącza dźwięk filmu
Tab - przełącza funkcje odtwarzacza widoczne na ekranie (wyboru dokonujemy spacją)
CTRL + R - pozwala przewinąć reklamę

Dodajmy jeszcze, że pojedyncze kliknięcie na filmie lewym przyciskiem myszy działa identycznie jak spacja (start/stop), a podwójne tak samo jak klawisz F (tryb pełnoekranowy).

Temat obejrzany 22284 razy   
  [ Dodaj nowy komentarz do tego tematu ]   [ porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy drukuj temat ]     


Podoba Ci się? Kliknij: 


porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
KONTAKT  |  MAPA KATEGORII  |  REGULAMIN  |  JAK TO DZIAŁA  |  POLITYKA PRYWATNOŚCI  |  POLITYKA COOKIES  |  RANKING  |
© Jak-To-Zrobic.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie, Hosting, Obsługa:
Wielkopolski Portal Internetowy CyberWielkopolska
www.wielkopolska.com.pl