Powrót na stronę wejściową - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyZałóż kontoporady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyZaloguj się
STRONA GŁÓWNA  |  AKTUALNOŚCI  |  MAPA KATEGORII  |  SZUKAJ  |  REGULAMIN  |  FAQ  |  JAK TO DZIAŁA  |  RANKING  |  KONTAKT  |
Serwis korzysta z plików cookies. Więcej informacji w Polityka plików cookies
PRZEGLĄDAJ DZIAŁY INSTRUKCJI:
DOM I OGRÓD
MOTORYZACJA
TECHNIKA
INTERNET I KOMPUTERY
SZKOŁA
KULINARIA
ONA I ON
HOBBY
CIEKAWOSTKI
\- SZTUCZKI I TRIKI
\- EKSPERYMENTY
\- ŁAMIGŁÓWKI
\- ŚMIESZNE
\- INNE
PODOBNE INSTRUKCJE I WĄTKI:
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić nietypowe jajka wielkanocne?
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić zegar jodowy?
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić domowy plastik?
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić wulkan z zimnych ogni?
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak i kiedy zaplanować urlop w 2014 - długie weekendy?
[ Dodaj nowy temat do tego działu ]     
| poprzednie | od 31 do 60 | następne | wszystkie ( 85 ) |
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zaobserwować zielony błysk słońca?
Dodany: 2012-06-28 08:38:14
 Jak zaobserwować zielony błysk słońca? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak zaobserwować zielony błysk słońca? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Wszystkie zakochane pary spędzające romantyczne wieczory na wpatrywaniu się w zachodzące słońce zapewne nieraz były świadkami zielonego błysku, choć prawdopodobnie nie wiedząc, że takie zjawisko w ogóle istnieje, nie skupiały się na nim i go po prostu nie zauważyły. Przeoczenie zielonego błysku jest dość łatwe, gdyż trwa ono bardzo krótko (sekundę lub kilka) i nie pojawia się codziennie. Dzięki poniższym radom dowiesz się jak zwiększyć swoje szanse na jego obserwację. Co to jest i kiedy ma miejsce? Zielony błysk to zjawisko optyczne polegające na załamaniu światła w atmosferze.
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić trik z teleportacją monet?
Dodany: 2012-06-06 09:49:16
 Jak zrobić trik z teleportacją monet? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak zrobić trik z teleportacją monet? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Do wykonania tej sztuczki potrzebujesz: - Cztery karty do gry - Cztery monety Jak wykonać Trik najlepiej wychodzi, gdy wykonuje się go na dywanie lub kocu. Płaskie i twarde powierzchnie takie jak stół, parkiet itp. mogą znacznie utrudnić wykonanie sztuczki. Rozkładamy przed sobą monety tworząc z nich rogi kwadratu o boku około 15cm.
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak wytworzyć plazmę przy użyciu winogrona?
Dodany: 2012-04-27 08:13:53
Plazma to zjonizowana materia o stanie skupienia przypominającym gaz, w którym znaczna część cząsteczek jest naładowana elektrycznie. Tyle na ten temat powie nam Wikipedia. Natomiast my dopowiemy jak zrobić plazmę w domowych warunkach z ogólnodostępnych materiałów. Aby bardziej zachęcić do zrobienia eksperymentu pragniemy nadmienić, że owa plazma do niczego się nie przyda (a poza tym możemy zniszczyć mikrofalówkę i spalić pół kuchni).
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić test osobowości według Dalajlamy?
Dodany: 2012-04-23 09:15:27  w temacie - 1 komentarzy
Poniższy test pozwoli Ci bliżej poznać swoją osobowość, a także określi Twoich najbliższych. Aby był wiarygodny musisz: - mieć pod ręką długopis i kartkę - odpowiadać zgodnie z rzeczywistością - trzymać się kolejności pytań i nie przechodzić do dalszej części dopóki nie wypełnisz określonego zadania. - przewijaj tekst powoli, aby z ciekawości nie zaglądać na sam koniec, bo wtedy cały test szlag trafi. Pierwsze zadanie Poniżej wymieniono pięć zwierząt.
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić chmurę w butelce?
Dodany: 2012-04-09 09:16:30
Jest to eksperyment, którym na pewno zaciekawimy młodszą część naszej rodziny. Robi się go bardzo prosto, a efekt jest zaskakujący. Potrzebujemy: - butelka plastikowa - zapałki - gorąca woda Jak zrobić Do butelki wlewamy gorącą wodę na wysokość około jednego centymetra od spodu. Następnie zapalamy zapałkę i przykładamy ją do otworu butelki.
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyjak strzelać kartami?
Dodany: 2012-04-05 11:30:46
1. bierzesz karty (na początek połowę tali ) 2. Chwytasz karty w taki sposób żeby kciuk był na dole a cztery palce na górze (talię trzymamy pionowo) 3. Karty należy trzymać czubkami palców i zaginamy w stronę dłoni 4.
Temat założony przez: marcel776    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak nauczyć się lewitować?
Dodany: 2012-02-23 06:25:07  w temacie - 2 komentarzy
Lewitacja to nic innego jak unoszenie się osoby lub przedmiotu w powietrzu bez kontaktu z podłożem. I właśnie ta instrukcja pomoże Ci nauczyć się tajemniczej sztuki latania w powietrzu. A co najlepsze - dojdziesz do tego w 5 minut! Czyli o jakieś kilkadziesiąt lat prędzej niż, gdybyś musiał ją praktykować w okolicach Tybetu. Do czego przyda Ci się umiejętność lewitowania? Do wygrania kilku zakładów, do zaimponowania płci przeciwnej czy nawet przy pisaniu pracy magisterskiej na temat "Wyniki badań nad wpływem opadającej szczęki wywołanej zdziwieniem na powstawanie podwójnych podbródków".
Autor: Gość    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak wkręcić znajomego przy pomocy miotły i miski?
Dodany: 2012-02-05 09:19:41
Chcesz w gronie znajomych obejrzeć mecz, a Twoja połowica skutecznie Ci w tym przeszkadza? A może Twoi przyjaciele wpadli na wieczorne "czytanie" "Pana Tadeusza", a jeden delikwent jest nazbyt gadatliwy? W takim wypadku polecam zastosować ten oto trik. Do jego wykonania potrzebujemy: - ofiary - miotły, mopa lub długiego kija - miski - wody (najlepiej zimnej) Wykonanie sztuczki jest bardzo proste. Zabieramy znajomych do kuchni lub innego pomieszczenia, w którym sufit nie ma kasetonów lub innych upiększeń. Następnie nalewamy do połowy miski wody, tak aby nie ważyła więcej niż dwa kilogramy, i zaczynamy monolog.
Autor: Gość    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyzobacz moneta...
Dodany: 2012-01-28 17:52:15
To bardziej kawał dla starszych. Róbcie to ostrożnie i wybierajcie odpowiednie osoby. Wystarczy Ci moneta i mocny klej. Przyklej na chodniku monetę i patrz co zrobią ludzie żeby podnieść monetę.
Autor: Gość    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić petardę z monet i zapałek?
Dodany: 2011-12-31 05:35:04
 Jak zrobić petardę z monet i zapałek? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak zrobić petardę z monet i zapałek? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Porada w sam raz na Sylwestra, kiedy już wystrzelamy wszystkie fajerwerki, a chcielibyśmy sobie jeszcze postrzelać. Zrobienie takiej prymitywnej petardy jest bardzo łatwe i wymaga od nas posiadania jedynie: - dwóch monet - pudełka po zapałkach - zapałek - ręki, która nam jeszcze została po poprzednim strzelaniu Zapałki i draska muszą być suche. Zdarza się, że niektóre draski się do tego nie nadają, bo są za mało chropowate. Wydawać by się mogło, że z takiego zestawu nic strzelającego zrobić się nie da, ale przecież nie na darmo w młodości oglądaliśmy MacGyvera.
Autor: Gość    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić sztuczkę z kartką wyciągniętą z nosa?
Dodany: 2011-12-30 14:16:06
Bierzemy dwie małe kartki ( wymiary około 1cm * 1cm) i zwijamy je w rulonik. Kiedy chcemy pokazać tę sztuczkę jedną wkładamy do nosa ( oczywiście nie głęboko i tak żeby widownia nie widziała bo wtedy nic nie wyjdzie ), a drugi rulonik pokazujemy widowni następnie ten rulonik, który widzi widownia wkładamy do buzi i udajemy, że połykamy potem wypowiadamy np. hokus pokus i udajemy, że poczuliśmy coś w nosie i wtedy wyciągamy kartkę z nosa. Tamtą kartkę, którą wkładaliśmy do buzi oczywiście nikomu nie pokazujemy.
Autor: Gość    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić sztuczkę z monetą przyklejoną do czoła?
Dodany: 2011-12-11 08:12:40
Dziś zaprezentuję Wam dość prosty, aczkolwiek bardzo zabawny trik. Najlepsze jest w nim to, że do jego wykonania potrzebujemy jedynie monety i tylko kilku prób na samym sobie, aby dojść do perfekcji. A jeśli nasze ofiary są dodatkowo trochę podchmielone to nawet bez ćwiczeń powinny dać się nabrać. Jak zrobić Do tej sztuczki proponuję wybrać monetę 5gr, gdyż jest ona w miarę duża, a przy tym nie waży za wiele.
Autor: Gość    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić sztuczkę z kartami (łatwa ale można zrobić kogoś w bambuko :P)
Dodany: 2010-12-22 07:19:12
Musisz mieć tylko karty od 9 do A. Prosisz osobę, by w myślach zapamiętała jaką chcę kartę. Następnie dzielisz karty na 4 rzędy i kolejno pokazujesz tej osobie czy ta karta, którą wybrała jest w danej kupce. Jeśli jest np.
Autor: Gość    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić mały wulkan na pokaz?
Dodany: 2009-12-07 14:40:54
To fajna sztuczka. Można zrobić to w domu lecz, zrobić do daleko od OGNIA! (piekarnika itp) Potrzeba 1 litr octu10% i opakowanie sody oczyszczonej. 1. Zrobić wulkan z kartonu lub papieru.
Autor: Gość    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić trik z wodą i solą?
Dodany: 2009-12-07 13:14:12
Potrzebujesz przezroczystą szklankę, której nikt nie używa, mały patyk lub mocny przedmiot z dziurką. Może to być też śrubka, kawałek kartonika i nitka. Nitkę przymocuj do patyczka lub kartonika, do szklanki dodaj 2 łyżki soli i zalej wodą, patyczek z nitką postaw na otworze szklanki MIŁEJ PRACY Patyczek lub nitka musi być dłuższy od otworu szklanki. .
Autor: Gość    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak rozsadzić baterię baterią?
Dodany: 2009-04-02 11:46:36
UWAGA NIEBEZPIECZNE! UWAGA NIEBEZPIECZNE! UWAGA NIEBEZPIECZNE! UWAGA NIEBEZPIECZNE! UWAGA NIEBEZPIECZNE! Potrzebne 1. duża bateria (5zł) 2. malutka bateria 3. taśma Jak to zrobić Po środku dwóch prętów dużej baterii kładziemy malutką i przyklejamy taśmą.
Autor: Gość    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zbudować domowy głośnik?
Dodany: 2009-03-12 12:29:48
Do budowy prostego głośnika potrzebujemy. - okrągły magnes (możemy go wyciągnąć ze starych, niedziałających głośników). - zwój cienkiego izolowanego druciku. - kabelek z wejściem Jack – takie jak od słuchawek i mikrofonu.
Temat założony przez: link    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak wytworzyć wodór w domowych warunkach?
Dodany: 2009-03-08 16:24:27
 Jak wytworzyć wodór w domowych warunkach? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak wytworzyć wodór w domowych warunkach? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Ot, taka ciekawostka raczej bez specjalnego zastosowania, ale pozwalająca zabić nudę. Eksperyment robimy oczywiście na dworze, bo robiąc go w domu może się okazać, że kasetony, nie wiedzieć czemu, zamienią się w popalone kawałki styropianu, firanki już nigdy nie będą potrzebowały prania, my na jakiś czas odłożymy grzebień na bok, a nasze ręce w najlepszym wypadku zaczną kolorem przypominać tylną część ciała pawiana. Jeśli brakuje nam doświadczenia, poprośmy kogoś obytego z doświadczeniami chemicznymi o pomoc. Potrzebujemy: - Kret do rur (chodzi o znajdujący się w nim wodorotlenek sodu – NaOH) - Aluminium (najbardziej powszechna wydają się folia aluminiowa) - Plastykowa butelka 1,5l - Miska - Balon Robimy: Do miski wlewamy zimną wodę.
Temat założony przez: link    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak rozwiązać zagadkę z kapeluszami?
Dodany: 2009-03-08 15:13:58  w temacie - 1 komentarzy
Zagadka brzmi następująco: Na schodach siedzą trzej mężczyźni, każdy na innym schodku. Przychodzi kobieta i ma w dłoniach 5 kapeluszy: 3 białe i 2 czarne. Każdy z mężczyzn wie ile kobieta ma kapeluszy i w jakich kolorach. Kobieta nakłada mężczyznom kapelusze na głowy, ale mężczyźni nie wiedzą jaki kapelusz kobieta zakłada na ich głowę.
Temat założony przez: enka    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zagiąć kogoś przy użyciu niebieskich irysów?
Dodany: 2009-03-03 12:22:28  w temacie - 1 komentarzy
Jest to prosta łamigłówka, która może być traktowana jako zakład o np. stawianie następnej kolejki w barze:) Na początku zadbajmy o to, żeby osoba zakładająca się z nami nie mogła wycofać się z zakładu lub zerwanie zakładu było jednoznaczne z jego porażką. Po pierwsze, prosimy naszą ofiarę, aby skupiła się na zadaniu i starała się nie popełniać błędów w liczeniu. Następnie prosimy tę osobę, żeby pomyślała sobie o liczbie z przedziału 1-10.
Temat założony przez: link    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić kawał z mąką?
Dodany: 2009-03-01 20:09:21
Psikusa z mąką można zrobić na przyjęciu urodzinowym, weselnym lub na jakiejś innej imprezie. Trzeba z tłumu gości wybrać dwóch ochotników do zabawy – najlepiej żeby mieli spore poczucie humoru. Usadzamy ochotników przy pustym stole, naprzeciwko siebie. Teraz objaśniamy im na czym będzie polegała zabawa: po prostu na środku stołu kładziemy talerzyk z piłeczką pingpongową lub z piórkiem, następnie uczestnikom zabawy zasłaniamy oczy (bandaną lub chustą – ważne jest to aby nic nie widzieli).
Temat założony przez: enka    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak wbić gwoździa gąbką?
Dodany: 2009-02-24 09:43:21
 Jak wbić gwoździa gąbką? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak wbić gwoździa gąbką? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Jest to prosty i ciekawy sposób na wygranie kilku zakładów. Na ogół do wbijania gwoździ służy młotek lub coś podobnego, ale my będziemy potrafili to zrobić zwykłą kąpielową gąbką. Gąbkę musimy odpowiednio przygotować. Moczymy ją w wodzie tak, aby mocno nasiąkła.
Temat założony przez: link    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak liczbę 25 przerobić na głowę psa?
Dodany: 2009-02-18 15:02:31  w temacie - 1 komentarzy
 Jak liczbę 25 przerobić na głowę psa? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak liczbę 25 przerobić na głowę psa? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Jak to zrobić? Sprawa jest bardzo prosta. Najpierw narysuj liczbę 25 tak jak jest to zrobione na zdjęciu pierwszym. Następnie z 2 zrób ucho tak jak widzisz to na zdjęciu drugim. Teraz czas na dorysowanie czapki na górze liczby - przedstawione na zdjęciu trzecim.
Temat założony przez: enka    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić baterię z ziemniaka/cytryny/innego cytrusa.
Dodany: 2008-10-07 17:32:25  w temacie - 1 komentarzy
Potrzebne materiały: Ziemniak/cytryna/cytrus Moneta 1/2/5 gr lub miedziana blaszka Gwóźdź (najlepiej ocynkowany) Jakieś kabelki (opcjonalne :) ) Nasze warzywo/owoc położyć na równej powierzchni. Wbić miedzianą blaszke lekko ukośnie. Z drugiej strony wbić gwóźdź. Powinno to wyglądac tak \ / ziemniak.
Autor: Gość    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić sztuczkę z pudełkami od zapałek by TOMO
Dodany: 2008-10-04 18:09:17
Potrzebne są nam: -3 puste pudełka po zapałkach -1 pudełko zapełnione do połowy zapałkami -Sweter -Gumka recepturka Wykonanie: Zakładamy na pudełko z zapałkami gumkę i przymocowujemy ją do reki (gdzieś w okolicach nadgarstka, może troche wyżej), później ubieramy sweter by tego pudełka nie było widać. Przed osobą oglądającą kładziemy 3 puste pudełka, mówimy, że w jednym są zapałki i potrząsamy tym pudełkiem (i przy okazji ręką do której przymocowaliśmy zapałki. Spowoduje to odgłos jak by w tym pustym pudełku naprawde były zapałki) Przekręcamy je aby zmylić osobę (by pomyślała, że zgadnie, w które to pudełko) Za pierwszym razem dajemy tej osobie zgadnąć (potrząsając tą ręką, w której mamy ukryte zapałki) Za drugim razem robimy to samo i mówimy do trzech razy sztuka !!! Za trzecim bo zmieszaniu bierzemy pudełko inną ręką niż ta w której mamy zapałki. Jeśli się nie skapnie to znaczy, że sztuczka udana.
Autor: Gość    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak można przerobić zdjęcie przy użyciu Photoshopa?
Dodany: 2008-09-02 21:41:02
 Jak można przerobić zdjęcie przy użyciu Photoshopa? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak można przerobić zdjęcie przy użyciu Photoshopa? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Jeśli internetowa znajoma przyśle Ci swoją fotkę, to uważaj bo przy spotkaniu tête à tête możesz się nieźle zdziwić. I może to być naprawdę jej zdjęcie… tyle że po „małych” przeróbkach. No cóż nie każdy jest doskonały, a okazuje się, że niepotrzebne są diety, siłowanie, solaria czy salony piękności żeby stać się „idealniejszym”, przy tym zabieg taki przeprowadza się w rekordowo krótkim czasie – wystarczy Photoshop i trochę umiejętności…
Temat założony przez: silic    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak ćwiczyć refleks ? – ćwiczenie z linijką
Dodany: 2008-08-22 16:13:56
 Jak ćwiczyć refleks ? – ćwiczenie z linijką - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak ćwiczyć refleks ? – ćwiczenie z linijką - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Jak ćwiczyć refleks ? – ćwiczenie z linijką Ćwiczenie z łapaniem linijki to prosty sposób na sprawdzenie zręczności i refleksu. Na czym to polega? Potrzebujemy jedynie linijki szkolnej – w miarę długiej. Jedna osoba przytrzymuje linijkę, dociskając ją palcem do ściany. Linijka powinna być ustawiona pionowo, początkiem skali do dołu.
Temat założony przez: weronka    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak walczyć z Grylem?
Dodany: 2008-06-05 17:07:41
 Jak walczyć z Grylem? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak walczyć z Grylem? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Oto film instruktażowy. Pomóc ma on wszystkim ludziom którzy żyją pod presją swoich Gryli, wysłanników ciemności, mroku i sił Szatana. Pomoże uciskanym w walce z tyranami, blaszanymi, niepozornymi kreaturami samego króla piekieł - Lucyfera. .
Temat założony przez: Avadakedaver    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić prosty trik z wodą?
Dodany: 2008-05-03 22:18:51
 Jak zrobić prosty trik z wodą? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak zrobić prosty trik z wodą? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Sztuczka jest bardzo prosta, a potrzebne będą tylko: szklanka (przeźroczysta, żeby było widać wodę), kartonik i trochę wody. Lepiej użyć kartonika np. pocztówki, gdyż zwykła kartka może się okazać za cienka, woda szybko przez nią przesiąknie i ze sztuczki nic nie wyjdzie. Ten trik lepiej wykonywać w łazience, nad wanną albo jakimś naczyniem np.
Temat założony przez: weronka    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić węzeł ratowniczy?
Dodany: 2008-04-18 19:50:00
 Jak zrobić węzeł ratowniczy? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak zrobić węzeł ratowniczy? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Jak wykonać porządną pętlę na sznurku? Taka umiejętność przydaje się przy różnego typu sytuacjach np. do mocowania namiotu lub przy przewiązywaniu paczki sznurkiem. Węzeł ratowniczy inaczej węzeł skrajny tatrzański od dawna stosowany jest m. in.
| poprzednie | od 3 do 32 | następne | wszystkie ( 85 ) |
[ Dodaj nowy temat do tego działu ]     
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
KONTAKT  |  MAPA KATEGORII  |  REGULAMIN  |  JAK TO DZIAŁA  |  POLITYKA PRYWATNOŚCI  |  POLITYKA COOKIES  |  RANKING  |
© Jak-To-Zrobic.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie, Hosting, Obsługa:
Wielkopolski Portal Internetowy CyberWielkopolska
www.wielkopolska.com.pl