Powrót na stronę wejściowš - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyZałóż kontoporady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyZaloguj się
STRONA GŁÓWNA  |  AKTUALNOŚCI  |  MAPA KATEGORII  |  SZUKAJ  |  REGULAMIN  |  FAQ  |  JAK TO DZIAŁA  |  RANKING  |  KONTAKT  |
Serwis korzysta z plików cookies. Więcej informacji w Polityka plików cookies
PRZEGLĄDAJ DZIAŁY INSTRUKCJI:
DOM I OGRÓD
MOTORYZACJA
TECHNIKA
INTERNET I KOMPUTERY
SZKOŁA
KULINARIA
ONA I ON
HOBBY
CIEKAWOSTKI
\- SZTUCZKI I TRIKI
\- Łatwe
\- Trudne
\- EKSPERYMENTY
\- ŁAMIGŁÓWKI
\- ŚMIESZNE
\- INNE
PODOBNE INSTRUKCJE I WĄTKI:
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić sztuczkę z obracaniem dłoni o 360 stopni?
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak znaleźć skreśloną cyfrę? (matematyczny trik)
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić sztuczkę ze znikającymi zapałkami?
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić kostkę, która sama się rozkłada?
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zawiązać sznurówki bez ich dotykania?
[ Dodaj nowy temat do tego działu ]     
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić sztuczkę z obracaniem dłoni o 360 stopni?
Dodany: 2014-09-15 07:31:46
Chcesz zaskoczyć znajomych? Zaprezentuj im swój gumowy nadgarstek. Nawet jeśli takowego nie posiadasz, to nic straconego. Poniższa sztuczka pozwoli Ci stworzyć iluzję obracania swojej ręki o 360o, jednocześnie wywołując u wszystkich gapiów opad szczęki. Trik jest bardzo prosty do wykonania i dość efektowny.
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak znaleźć skreśloną cyfrę? (matematyczny trik)
Dodany: 2014-05-10 07:08:34
Dzisiaj prezentujemy prostą matematyczną sztuczkę, którą na pewno zaskoczysz swoich znajomych albo zapunktujesz na lekcji matematyki. Polega ona na wskazaniu liczby skreślonej przez drugą osobę. I nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie sposób w jaki właśnie ta osoba będzie mogła ją „zaszyfrować”. Ale nie ma co się nad tym rozwodzić, najlepiej od razu wszystko wyjaśnić na przykładzie, bo tak będzie o wiele łatwiej.
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić sztuczkę ze znikającymi zapałkami?
Dodany: 2014-04-24 16:16:32
Do tego triku potrzebne będą 4 pudełka zapałek ; 3 puste i jedno z zapałkami. Pudełko z zapałkami schowaj do rękawa np. lewej ręki i zabezpiecz gumką. 3 puste rozłóż gdzie kolwiek w jednej lini.
Autor: Gość    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić kostkę, która sama się rozkłada?
Dodany: 2013-10-24 07:56:49
 Jak zrobić kostkę, która sama się rozkłada? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak zrobić kostkę, która sama się rozkłada? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Samorozkładająca się kostka to świetny pomysł na zaskoczenie znajomych. Można ją wysłać w kopercie, co zakończy się wyskoczeniem z jej wnętrza całkiem sporego pudełka, gdy druga osoba otworzy list, a także wsunąć komuś szparą pod drzwiami, dzięki czemu w swoim przedpokoju znajdzie on sześcian, który w żaden sposób nie miał prawa dostać się pod jego nieobecność do wnętrza mieszkania. Zrobienie takiej kostki jest banalnie proste i wymaga jedynie kilku ogólnodostępnych rzeczy. Potrzebujesz - tekturkę lub inny sztywny kawałek papieru - klej - taśmę klejącą - gumkę recepturkę - nożyczki Jak zrobić Na papierze kreślimy szablon identyczny jak na pierwszym zdjęciu (można go też pobrać z linku poniżej).
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zawiązać sznurówki bez ich dotykania?
Dodany: 2013-05-20 07:48:05
Tym razem przedstawiamy sposób wykonania prostego triku z bezdotykowym wiązywaniem rozsznurowanych butów. Sztuczka jest bardzo efektowna, a przy tym banalnie prosta i na pewno każdy będzie potrafił ją wykonać. Zacznij od obejrzenia filmiku, z którego dowiesz się jak trik wygląda podczas pokazu na żywo.
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak sprawić, aby Twoje palce zaczęły dymić?
Dodany: 2013-02-23 08:27:46
 Jak sprawić, aby Twoje palce zaczęły dymić? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak sprawić, aby Twoje palce zaczęły dymić? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Efekt dymiących palców można wykorzystać w pokazach iluzjonistycznych, a także jako osobna sztuczka do zaskoczenia swoich znajomych. Jej przygotowanie jest bardzo proste i zajmie nam dosłownie minutę. Potrzebujesz: - pudełko po zapałkach - zapalniczka - niepalna podstawka - nożyczki Jak zrobić Z pudełka po zapałkach wycinamy draskę. Następnie wyginamy ją w kształt litery V, tak aby draska znajdowała się wewnątrz niej.
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak stworzyć atrament sympatyczny?
Dodany: 2012-10-28 07:52:30
 Jak stworzyć atrament sympatyczny? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak stworzyć atrament sympatyczny? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Atrament sympatyczny służy do zapisywania tajnych informacji, które w normalnych warunkach będą niewidoczne, a ukażą się dopiero po zastosowaniu specjalnego wyzwalacza. Jednym z najbardziej znanych tego typu tuszy jest ten świecący w ultrafiolecie. Można go kupić za kilkanaście złotych przez Internet i w sklepach ze śmiesznymi gadżetami, a jeśli dodatkowo zaopatrzymy się w małą latarkę świecącą w UV to otrzymamy świetny zestaw do robienia ściąg na szkolne klasówki. Jeśli jednak masz komuś do przekazania ściśle tajne informacje, a nie chcesz wydawać pieniędzy na specjalne fluorescencyjne atramenty, to możesz je sobie zrobić w domu za darmo! Wystarczy odrobina chęci.
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić trik z odgadnięciem karty wybranej przez widza bez patrzenia na talię?
Dodany: 2012-10-06 08:25:10
 Jak zrobić trik z odgadnięciem karty wybranej przez widza bez patrzenia na talię? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak zrobić trik z odgadnięciem karty wybranej przez widza bez patrzenia na talię? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Najlepsze w tej sztuczce jest to, że jest ona bardzo prosta i możemy ją wykonać z miejsca, bez żadnych przygotowań. Niestety łatwo ją rozszyfrować i dlatego podczas pokazu trzeba dużo mówić o czymkolwiek, aby widz nie miał czasu na zastanawianie się nad sensem triku lub poczekać, aż ten wypije już swoje piwo, jeśli akurat znajdujemy się w barze. Jak wykonać Bierzemy do ręki talię kart (może być niekompletna – nie ma to znaczenia) i tasujemy na oczach widzów. Dla uzyskania większej wiarygodności możemy o to poprosić kogoś z widowni.
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić trik z teleportacją monet?
Dodany: 2012-06-06 09:49:16
 Jak zrobić trik z teleportacją monet? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak zrobić trik z teleportacją monet? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Do wykonania tej sztuczki potrzebujesz: - Cztery karty do gry - Cztery monety Jak wykonać Trik najlepiej wychodzi, gdy wykonuje się go na dywanie lub kocu. Płaskie i twarde powierzchnie takie jak stół, parkiet itp. mogą znacznie utrudnić wykonanie sztuczki. Rozkładamy przed sobą monety tworząc z nich rogi kwadratu o boku około 15cm.
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyjak strzelać kartami?
Dodany: 2012-04-05 11:30:46  w temacie - 1 komentarzy
1. bierzesz karty (na początek połowę tali ) 2. Chwytasz karty w taki sposób żeby kciuk był na dole a cztery palce na górze (talię trzymamy pionowo) 3. Karty należy trzymać czubkami palców i zaginamy w stronę dłoni 4.
Temat założony przez: marcel776    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak nauczyć się lewitować?
Dodany: 2012-02-23 06:25:07  w temacie - 2 komentarzy
Lewitacja to nic innego jak unoszenie się osoby lub przedmiotu w powietrzu bez kontaktu z podłożem. I właśnie ta instrukcja pomoże Ci nauczyć się tajemniczej sztuki latania w powietrzu. A co najlepsze - dojdziesz do tego w 5 minut! Czyli o jakieś kilkadziesiąt lat prędzej niż, gdybyś musiał ją praktykować w okolicach Tybetu. Do czego przyda Ci się umiejętność lewitowania? Do wygrania kilku zakładów, do zaimponowania płci przeciwnej czy nawet przy pisaniu pracy magisterskiej na temat "Wyniki badań nad wpływem opadającej szczęki wywołanej zdziwieniem na powstawanie podwójnych podbródków".
Autor: Gość    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyzobacz moneta...
Dodany: 2012-01-28 17:52:15
To bardziej kawał dla starszych. Róbcie to ostrożnie i wybierajcie odpowiednie osoby. Wystarczy Ci moneta i mocny klej. Przyklej na chodniku monetę i patrz co zrobią ludzie żeby podnieść monetę.
Autor: Gość    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić sztuczkę z kartką wyciągniętą z nosa?
Dodany: 2011-12-30 14:16:06
Bierzemy dwie małe kartki ( wymiary około 1cm * 1cm) i zwijamy je w rulonik. Kiedy chcemy pokazać tę sztuczkę jedną wkładamy do nosa ( oczywiście nie głęboko i tak żeby widownia nie widziała bo wtedy nic nie wyjdzie ), a drugi rulonik pokazujemy widowni następnie ten rulonik, który widzi widownia wkładamy do buzi i udajemy, że połykamy potem wypowiadamy np. hokus pokus i udajemy, że poczuliśmy coś w nosie i wtedy wyciągamy kartkę z nosa. Tamtą kartkę, którą wkładaliśmy do buzi oczywiście nikomu nie pokazujemy.
Autor: Gość    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić sztuczkę z monetą przyklejoną do czoła?
Dodany: 2011-12-11 08:12:40
Dziś zaprezentuję Wam dość prosty, aczkolwiek bardzo zabawny trik. Najlepsze jest w nim to, że do jego wykonania potrzebujemy jedynie monety i tylko kilku prób na samym sobie, aby dojść do perfekcji. A jeśli nasze ofiary są dodatkowo trochę podchmielone to nawet bez ćwiczeń powinny dać się nabrać. Jak zrobić Do tej sztuczki proponuję wybrać monetę 5gr, gdyż jest ona w miarę duża, a przy tym nie waży za wiele.
Autor: Gość    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić sztuczkę z kartami (łatwa ale można zrobić kogoś w bambuko :P)
Dodany: 2010-12-22 07:19:12
Musisz mieć tylko karty od 9 do A. Prosisz osobę, by w myślach zapamiętała jaką chcę kartę. Następnie dzielisz karty na 4 rzędy i kolejno pokazujesz tej osobie czy ta karta, którą wybrała jest w danej kupce. Jeśli jest np.
Autor: Gość    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić mały wulkan na pokaz?
Dodany: 2009-12-07 14:40:54
To fajna sztuczka. Można zrobić to w domu lecz, zrobić do daleko od OGNIA! (piekarnika itp) Potrzeba 1 litr octu10% i opakowanie sody oczyszczonej. 1. Zrobić wulkan z kartonu lub papieru.
Autor: Gość    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak wbić gwoździa gąbką?
Dodany: 2009-02-24 09:43:21
 Jak wbić gwoździa gąbką? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak wbić gwoździa gąbką? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Jest to prosty i ciekawy sposób na wygranie kilku zakładów. Na ogół do wbijania gwoździ służy młotek lub coś podobnego, ale my będziemy potrafili to zrobić zwykłą kąpielową gąbką. Gąbkę musimy odpowiednio przygotować. Moczymy ją w wodzie tak, aby mocno nasiąkła.
Temat założony przez: link    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić baterię z ziemniaka/cytryny/innego cytrusa.
Dodany: 2008-10-07 17:32:25  w temacie - 1 komentarzy
Potrzebne materiały: Ziemniak/cytryna/cytrus Moneta 1/2/5 gr lub miedziana blaszka Gwóźdź (najlepiej ocynkowany) Jakieś kabelki (opcjonalne :) ) Nasze warzywo/owoc położyć na równej powierzchni. Wbić miedzianą blaszke lekko ukośnie. Z drugiej strony wbić gwóźdź. Powinno to wyglądac tak \ / ziemniak.
Autor: Gość    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić sztuczkę z pudełkami od zapałek by TOMO
Dodany: 2008-10-04 18:09:17
Potrzebne są nam: -3 puste pudełka po zapałkach -1 pudełko zapełnione do połowy zapałkami -Sweter -Gumka recepturka Wykonanie: Zakładamy na pudełko z zapałkami gumkę i przymocowujemy ją do reki (gdzieś w okolicach nadgarstka, może troche wyżej), później ubieramy sweter by tego pudełka nie było widać. Przed osobą oglądającą kładziemy 3 puste pudełka, mówimy, że w jednym są zapałki i potrząsamy tym pudełkiem (i przy okazji ręką do której przymocowaliśmy zapałki. Spowoduje to odgłos jak by w tym pustym pudełku naprawde były zapałki) Przekręcamy je aby zmylić osobę (by pomyślała, że zgadnie, w które to pudełko) Za pierwszym razem dajemy tej osobie zgadnąć (potrząsając tą ręką, w której mamy ukryte zapałki) Za drugim razem robimy to samo i mówimy do trzech razy sztuka !!! Za trzecim bo zmieszaniu bierzemy pudełko inną ręką niż ta w której mamy zapałki. Jeśli się nie skapnie to znaczy, że sztuczka udana.
Autor: Gość    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić prosty trik z wodą?
Dodany: 2008-05-03 22:18:51
 Jak zrobić prosty trik z wodą? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak zrobić prosty trik z wodą? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Sztuczka jest bardzo prosta, a potrzebne będą tylko: szklanka (przeźroczysta, żeby było widać wodę), kartonik i trochę wody. Lepiej użyć kartonika np. pocztówki, gdyż zwykła kartka może się okazać za cienka, woda szybko przez nią przesiąknie i ze sztuczki nic nie wyjdzie. Ten trik lepiej wykonywać w łazience, nad wanną albo jakimś naczyniem np.
Temat założony przez: weronka    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak znaleźć wybraną kartę nie patrząc na talię?
Dodany: 2008-03-06 13:17:41
Bardzo prosta sztuczka, a jej powodzenie zależy od naszych umiejętności manipulowania ludźmi i od podatności na sugestię osoby, której robimy sztuczkę. Przed zrobieniem tego triku warto zaprezentować kilka innych, aby widz miał już mętlik w głowie i był zajęty myślami o sposobie wykonania poprzednich sztuczek. Sens sztuczki Bierzemy talię kart, od dwójek do króli (bez asów), i tasujemy. Podczas tasowania warto rozmawiać z widzem np.
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak skleić podarty papier?
Dodany: 2008-02-13 23:10:29
 Jak skleić podarty papier? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak skleić podarty papier? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Jak dokonać niemożliwego, czyli jak z podartych kawałków papieru wyczarować na powrót cały papier, bez kleju? Sztuczka jest banalnie prosta, wystarczy kawałek papieru i trochę sprytu. . . Przed gronem ludzi, którym ową sztuczkę prezentujesz, porwij kawałek papieru na strzępki i te strzępki zgnieć w kulkę.
Temat założony przez: Kulek    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak odwrócić trójkąt (sztuczka z monetami)?
Dodany: 2008-02-13 14:42:54
 Jak odwrócić trójkąt (sztuczka z monetami)? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak odwrócić trójkąt (sztuczka z monetami)? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Dzisiaj dla odmiany sztuczka z monetami. Prosta, ale można nią zagiąć kilka osób;) Do jej wykonania potrzebujemy 10 monet. Układamy je w trójkąt taki jak na 1 zdjęciu. Prosimy kogoś aby odwrócił trójkąt do góry nogami przy użyciu tylko trzech monet.
Temat założony przez: Majster    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić 3 kwadraty (sztuczka z zapałkami)?
Dodany: 2008-02-12 14:05:56
 Jak zrobić 3 kwadraty (sztuczka z zapałkami)? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak zrobić 3 kwadraty (sztuczka z zapałkami)? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Prosta sztuczka z zapałkami. Sorry za jakość zdjęć – robiłem je telefonem i stąd ta kiepska jakość. No to do rzeczy. Do tej sztuczki potrzebujemy 8 zapałek.
Temat założony przez: Majster    
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisyJak zrobić sztuczkę z zapałkami?
Dodany: 2007-12-23 22:54:24
 Jak zrobić sztuczkę z zapałkami? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy Jak zrobić sztuczkę z zapałkami? - porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
Do tego triku będzie nam potrzebnych dziesięć zapałek i jedna wtajemniczona w trik osoba. Sztuczkę najlepiej pokazywać w większym gronie i tylko kilka razy, aby reszta osób nie zorientowała się, na czym polegają czary. Na stole układamy dziesięć zapałek (dokładnie tak jak na załączonym zdjęciu). Osoba odgadująca wychodzi z pokoju, a jedna z osób wybiera sobie jedną z zapałek i nie dotykając jej wskazuje ją innym uczestnikom.
[ Dodaj nowy temat do tego działu ]     
porady, metody, instrukcje, sposoby, jak zrobić, solucje, przepisy
KONTAKT  |  MAPA KATEGORII  |  REGULAMIN  |  JAK TO DZIAŁA  |  POLITYKA PRYWATNOŚCI  |  POLITYKA COOKIES  |  RANKING  |
© Jak-To-Zrobic.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie, Hosting, Obsługa:
Wielkopolski Portal Internetowy CyberWielkopolska
www.wielkopolska.com.pl