| [ Dodaj nowy temat do tego działu ] |
|
 | Jak zaadoptować krewetki do akwarium? Dodany: 2008-04-04 16:21:26 |
|
| Krewetki na pewno urozmaicą nasze akwarium i będą budziły zainteresowanie znajomych. W Polsce jest coraz więcej osób chętnych do hodowli tych ciekawych skorupiaków, a więc i my nie zwlekajmy.
Jakie krewetki wybrać?
Dla początkujących najłatwiejsza w hodowli wydaje się być odmiana ”Red Cherry” i na tym rodzaju się skupimy.
Dorasta do, góra, 3 centymetrów. |
|
 | Jak hodować szynszylę? Dodany: 2008-02-27 23:12:38 w temacie - 1 wątek |
|
| Zwierzątko dla cierpliwych – bo długo się oswaja i odpowiedzialnych – bo trzeba mu zagwarantować odpowiednie warunki. Potrzebuje dużo miejsca i towarzystwa. Żyje około 15 lat, w sprzyjających warunkach może dożyć nawet 20.
Jaka klatka?
W pomieszczeniu , w którym umieścimy klatkę temperatura nie powinna przekraczać 25 stopni C ani spadać poniżej 0 stopni C. |
|
 | Jak hodować patyczaki? Dodany: 2008-01-15 22:27:48 w temacie - 2 wątki |
|
| Wstęp
Patyczaki. Śmieszne stworki, które wyglądają jak kilka patyczków poskładanych do kupy. Zyskują coraz większą popularność, ponieważ są łatwe i tanie w hodowli, a także ciekawie się prezentują.
Gdzie hodować?
Patyczaki możemy trzymać w obojętnie jakim naczyniu. |
|
|
| [ Dodaj nowy temat do tego działu ] |